דירה דיסקרטית בעכו. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בעכו. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בעכו היא בחירה מצוינת למי שרוצה לחקור את העיר, אבל לא רוצה להתארח במלון.

עכו היא עיר עתיקה, עם מונומנטים מתקופות היסטוריות שונות. יש בו כ-150 כנסיות ומנזרים, וזו אחת הסיבות לכך שהוא הוגדר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

זהו סיפור על אדם שגר בעכו, והוא נזקק לדירה דיסקרטית למשפחתו.

הוא חיפש דירה שתהיה פנויה לחודשים או שנים, והיה צריך להיות מרוהט כדי שיוכל לעבור לגור עם משפחתו.

הוא מצא את הדירה הזו באינטרנט, והוא אהב כמה שהיא דיסקרטית כי היא ממוקמת בקומה העליונה של בניין בלי שום שלט בחוץ. היו בו גם שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. דירה דיסקרטית בעכו

בעבר חיפשו דירה דיסקרטית בעכו כי קשה למצוא. יש הרבה סיבות למה זה המצב. לדוגמה, ייתכן שאנשים לא ירצו שהשכנים שלהם ידעו שהם הומוסקסואלים או שהם מנהלים רומן.

זה השתנה עם הופעתן של מודעות מקוונות ואתרים כמו Airbnb. שירותים אלו מקלים על אנשים למצוא דירות שמתאימות לצרכיהם מבלי לדאוג שיגלו דיירים אחרים בבניין שלהם או ברחוב שלהם.

זהו פוסט בבלוג על דירה דיסקרטית בעכו.

נאמר שהדברים היפים ביותר נמצאים לעתים קרובות במקומות הכי לא סבירים. זה בהחלט נכון לדירה הדיסקרטית הזו בעכו. הדירה מוסתרת, אבל ברגע שתמצאו אותה, תשמחו ממה שתמצאו בפנים.

מדובר ב

. הדירה ממוקמת בקומה השישית בבניין מגורים. יש בו שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד, מטבח קטן וחדר אוכל וסלון. ישנם שירותים רבים בבניין, כולל מתקני חניה, בריכות שחייה, סאונה וחדר כושר.

הדירה זמינה תמורת 850$ לחודש.

הדירה הדיסקרטית בעכו היא אופציה טובה למי שרוצה לבלות את החופשה בעיר עכו.

הדירה הדיסקרטית בעכו היא אופציה טובה למי שרוצה לבלות את החופשה בעיר עכו. הדירה ממוקמת במרכז העיר והיא מרוהטת בכל השירותים הדרושים.