שירות ליווי

שירות ליווי

שירות הליווי הוא שירות המעניק לוויה נשית או גברית לאנשים שאינם מסוגלים לקיים אינטראקציות חברתיות.

סוכנות הליווי הראשונה נפתחה בפריז בשנת 1848. המונח "נערת שיחה" שימש לראשונה בשנת 1885.

בסוף המאה ה-19, המונח "מעסה" הפך לפופולרי עבור אלו המספקים עיסוי חושני, מעורר חלקים ספציפיים בגוף באמצעות הידיים והאצבעות. המונח "זונה" הפך פופולרי בסביבות 1900-1910.

מלווים הם אנשים המספקים שירותי ליווי, המוגדר על ידי מילון אוקספורד האנגלי כ"אדם או חברה המספקים לוויה למישהו, במיוחד לאישה, תמורת תשלום". שירותי ליווי יכולים להינתן על ידי יחידים או סוכנויות. המלווים עשויים לעבוד מתוך סוכנות ליווי, חדר במלון או שהם עשויים ללוות את הלקוח שלהם לאירועים חברתיים שונים.

השימוש במילה "ליווי" מתחיל במאה ה-17 ומשמעותה אז הייתה שונה במקצת מאשר בתקופה המודרנית. בפרק הזמן הזה זה אומר "להשתתף". רק בסוף המאה ה-18 קיבלה המילה את הגדרתה הנוכחית.

שירות ליווי הוא סוג של זנות. המונח יכול לשמש גם לזונות וגם לזכרים. שירות הליווי הוא לשון הרע לזנות, אך הוא חל גם על צורות אחרות של שירותים מיניים, כמו חשפנות או ריקוד לאק.

תעשיית שירותי הליווי היא מהרווחיות בעולם וההערכה היא שיותר מ-100 מיליארד דולר מוחלפים מדי שנה רק בארצות הברית. על מנת לעבוד כמלווה, יש להירשם בסוכנות ולעבור תהליך מיון לפני שיתאפשר לפרסם את שירותיו.

שירותי הליווי מספקים מגוון שירותים, החל מליווי אנשים לאירועים חברתיים ומתן חברה ועד לשירותי מין.

סוכנויות הליווי מאוישות בדרך כלל על ידי עובדות. אלה מכונים לעתים קרובות "מלווים", "בנות טלפון" או "זונות". סוכנויות ליווי עשויות גם להעסיק עובדים גברים או טרנסג'נדרים לשירותי מין.

חלק זה מספק סקירה כללית של מה כרוך שירות הליווי וכיצד הוא בנוי בעולם המודרני.

שירות ליווי הוא סוג של עסק המספק שירותי אאוטcall ללקוחות. מלווים הם בדרך כלל מלווים מקצועיים נשים או גברים המספקים את שירותיהם ללקוח.

שירות הליווי משמש בעיקר את מי שלא מצליח למצוא דייט או רוצה לחוות חוויה עם מישהו שהם לא מכירים. הוא משמש גם אנשים שלא רוצים להיראות בציבור ומסתכנים בהכרה.

שירותי הליווי משמשים כדי לספק ללקוחות החברה של ליווי. הלקוח הוא בדרך כלל גבר השוכר את המלווה שילווה אותם לבילוי ערב. נערת ליווי באשדוד

אדם המספק שירות זה נקרא "מלווה", "מלווה גברי", "מלווה נשית" או "נערת טלפון".

מלווים יכולים להיות עצמאיים ופרילנסרים, עובדים מהבתים שלהם, או שהם יכולים להיות עובדים של סוכנות ליווי גדולה יותר.