דירה דיסקרטית בדרום. עצת מומחה

דירה דיסקרטית בדרום. עצת מומחה

הדרום הוא אזור בארצות הברית המורכב מהמדינות הגובלות במקסיקו. האקלים סובטרופי ולח, עם גשמים רבים באזורים מסוימים.

הדרום תמיד נתפס כאזור רגוע ונינוח יותר של המדינה. אורח החיים הדרומי מאופיין בקצב איטי יותר, ויותר פעילות חיצונית. זה כולל דיג, ציד, טיולים רגליים ושייט. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-the-south.php

אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית בדרום, יש לנו כמה אפשרויות עבורכם.

1) הראשון הוא בעיר ניו אורלינס. הוא קרוב לרובע הצרפתי ויש לו מרפסת המשקיפה על נהר המיסיסיפי. הדירה נמצאת בקומה השלישית בבניין ישן ללא מעלית.

2) השני ממוקם על הגדה המערבית של ניו אורלינס והוא מציע נוף של אגם פונטצ'רטריין ושל מרכז העיר ניו אורלינס. יש בו שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה, כמו גם מרפסת המשקיפה על מרכז העיר ניו אורלינס.

3) השלישי נמצא ב-Mid-City, שנמצא בין דאונטאון ניו אורלינס לאפטאון. יש בה שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה, מטבח אוכל עם מדיח כלים, חיבורים למכונת כביסה/מייבש ומיזוג מרכזי.

למצוא דירה דיסקרטית בדרום זה לא קל כמו שזה נשמע. ישנם גורמים רבים שעליכם לקחת בחשבון לפני השכרת דירה. כדאי להיות מודעים לשכונה, לרמות הרעש ולבטיחות.

אני גר בדרום כל חיי ואני יודע שיכול להיות קשה למצוא מקום שהוא גם זול וגם בטוח. אמנם יש הרבה דירות לבחירה, אבל הן לא תמיד מה שהם נראים. יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שחותמים על כל חוזה שכירות, אבל אם אתה עושה את המחקר שלך מראש אז למצוא דירה יהיה הרבה יותר קל.

הדרום הוא מיקום מצוין לאנשים שמחפשים דירה דיסקרטית. האקלים מתון, התנועה לא רעה והיא קרובה לרבים מהחופים הטובים ביותר של המדינה. יש בו גם כמה מפסטיבלי המוזיקה הטובים בארץ.

דירה דיסקרטית בדרום היא מקום בו תוכלו לקבל פרטיות, אך עדיין להיות קרובים לעיר. תוכל ליהנות מהטוב משני העולמות עם סוג זה של נכס.

ישנם יתרונות רבים הנלווים למגורים בדירה דיסקרטית בדרום. לדוגמה, יהיה לכם יותר מקום מאשר אם הייתם גרים בדירה או בית משותף הממוקם ברחובות הראשיים של העיר.

היא אופציה טובה לאנשים שרוצים להתארח במקום פרטי. ישנן דירות רבות זמינות ב-Airbnb המציעות שירות מסוג זה. דירות אלו ממוקמות לרוב באזור עירוני והן לרוב זולות יותר מבתי מלון.