דירה דיסקרטית בקריות. איזור דרומי

דירה דיסקרטית בקריות. איזור דרומי

מדובר בדירה דיסקרטית בקרית, אזור במרכז הארץ. דירה זו מושלמת לאדם שרוצה לשמור על הפרטיות שלו.

בדירה שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. הסלון כולל טלוויזיה, ספה ושולחן אוכל לארבעה אנשים. יש גם מטבח שבו תוכלו לבשל את הארוחות שלכם כדי לחסוך כסף וזמן.

בבניין יש אבטחה 24 שעות ביממה, כך שתמיד תרגישו בטוחים כשאתם בתוך הבניין או מחוצה לו.

מאמר זה עוסק בדירה בקרית, ישראל. הדירה דיסקרטית מאוד ויש בה הרבה פרטיות. יש גם נוף יפה של הים התיכון.

דירה דיסקרטית בקרית היא מקום שאליו אנשים יכולים להגיע לבילוי פרטי. זה בדרך כלל עבור אנשים שאינם נשואים ומנהלים רומן. יש הרבה סיבות למה מישהו צריך דירה דיסקרטית בקרית. אחת הסיבות הנפוצות היא שהם רוצים להתחמק מעיני הציבור ולא רוצים שבן הזוג שלהם יברר על הרומן שלהם.

ניתן לשכור דירה דיסקרטית בקרית לפרקי זמן קצרים או לפרקי זמן ארוכים יותר כמו 6 חודשים, שנה ואף יותר. מחיר השכרת הדירה משתנה בהתאם לכמה זמן אתה שוכר אותה וכמה גדולה הדירה.

דירה דיסקרטית בקרית היא פתרון מושלם למי שזקוק לפרטיות וביטחון. הדירות ממוקמות באזור מבודד, כך שתהיה לכם מקום חניה משלכם והבניין מוקף בעצים.

בישראל, המונח "דירה דיסקרטית" משמש לרוב כדי להתייחס לדירות המושכרות לתקופת זמן קצרה, לרוב מתחת לחודש. המונח משמש כדי להבטיח שיקול דעת ופרטיות לשני הצדדים.

יש אנשים שחושבים שסוג זה של מגורים מיועד רק למי שפונו או מסתתר מהחוק. עם זאת, ישנן סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים לגור בדירה דיסקרטית. לדוגמה, ייתכן שחלק מהאנשים לא יוכלו להרשות לעצמם מקום משלהם או שלא ירצו שבן זוגם או בני משפחתם ידעו על הרומן מחוץ לנישואים שלהם.

הדירה נמצאת בלב קריית והיא דיסקרטית.

מצאתי דירה מושלמת בקרית, אבל אני צריך להיות דיסקרטי כי אני לא רוצה שאנשים יידעו שאני מחפש מקום חדש. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-Kiryat.php

הדירה ממוקמת בקרית, קרוב למרכז העיר.

הדירה ממוקמת בקרית, קרוב למרכז העיר. יש בה שני חדרי שינה, סלון ומטבח. חדר השינה מרוהט עם מיטת קווין סייז ושני ארונות בגדים לאחסון. בסלון יש טלוויזיה וספה עם כורסה. במטבח יש את כל המכשירים והכלים הדרושים לבישול.

האפליקציה מספקת רשימה של דירות דיסקרטיות באזור. הם לא דירת השכירות הטיפוסית שלך, והם משמשים בדרך כלל לשהייה לטווח קצר. הדירות עצמן נעות בין חדר שינה אחד לשלושה ולחלקן יש מטבח או סלון. המחירים משתנים גם בהתאם לגודל הדירה, אך ניתן לצפות לשלם בין 200$ ללילה ועד 750$ ללילה.

הדירה ממוקמת בלב קרית, והיא נמצאת במרחק של שתי דקות הליכה מתחנת רכבת קרית שמונה. יש בה חדר שינה אחד עם מיטה זוגית, סלון עם ספה שהופכת למיטה זוגית ומטבח פתוח.