דירה דיסקרטית בדרום. הצד המזרחי של העיר

דירה דיסקרטית בדרום. הצד המזרחי של העיר

דירה דיסקרטית בדרום היא מקום מושלם להתרחק מהמולת העיר. אתה יכול להישאר שם כמה זמן שאתה רוצה מבלי שאף אחד יגלה היכן אתה נמצא.

מדובר בדירה דיסקרטית הממוקמת בדרום העיר. זוהי דירת שני חדרי שינה עם חדר רחצה אחד ומטבח פתוח. הבניין במיקום טוב מאוד, קרוב לבתי ספר, חנויות וקישורי תחבורה.

לדירה מרפסת וחניה פרטית.

ניתן להשכרה ב-2,000$ לחודש.

דירות דיסקרטיות הן דירות שאינן ממוקמות באזור מגורים, אלא באזור עסקים או אזור תעשייה. סוג דירה זה משמש לרוב אנשים שיש להם עבודה שנייה וצריכים לשמור על זהותם בסוד.

מ"ניו יורק טיימס" ועד "האקונומיסט", מספר הפרסומים המפרסמים בגלוי דירות דיסקרטיות בדרום נמצא בעלייה.

זו לא תופעה חדשה. תעשיית הנדל"ן מנסה למכור בתים באזורים שבהם אנשים רוצים לגור אבל לא רוצים שאחרים ידעו שהם גרים שם כבר עשרות שנים. ההבדל כעת הוא שהדירות הדיסקרטיות הללו מתפרסמות בצורה גלויה יותר, וזה לא רק עניין של מיקום. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-the-south.php

יכולה להיות מקום מושלם לברוח מהמולת היומיום.

המיקום מושלם עבור אנשים שרוצים להתרחק מהכל, אבל עדיין זקוקים לגישה למתקנים כמו חנות מכולת, מסעדות ותחבורה ציבורית.

זהו גם מקום אידיאלי עבור אנשים שזקוקים למקום לינה בזמן שהם בעיר בעסקים או מבקרים משפחה.

הדרום הוא יעד פופולרי עבור אנשים רבים המחפשים דירה דיסקרטית. כשזה מגיע למציאת הדירה המושלמת, אתה רוצה למצוא משהו במחיר סביר, פרטי ובעל גישה נוחה לעיר.

דירות דיסקרטיות בדרום נמצאות לרוב באזורים כפריים שקרובים מספיק לחיי העיר אבל מספיק רחוקים מהם. הם מספקים סביבה שלווה יותר מרוב ההמולה של החיים העירוניים, מה שיכול להיות טוב למי שזקוק לשקט ושלווה.