מה זה סטריפטיז

מה זה סטריפטיז

סטריפטיז היא צורת אמנות וביצועים פופולריים כעת עבור רבים. זה יכול להשתנות מאישה שמורידה פריט לבוש אחד בכל פעם ועד להיות עירומה לגמרי. נשים היו עושות מהלך של בלט אווירי ולא היה אחריו ריקוד עם תסריט מסורתי.

מה זה חשפנות, אתם שואלים? סטריפטיז היא צורת אמנות אמריקאית, הנתפסת בעיקר כהופעת רחוב. זה יכול להשתנות כאשר יותר פריטי לבוש מורידים הנקבה כשהיא רוקדת מעבר לרחוב או מופיעה במועדוני חשפנות מול לקוחות גברים. דירה דיסקרטית בקרית אתא

בין אם מראה רק עירום עליון או פחות, השימוש הראשון באקט הפשטה הוא חשפנות. זה בדרך כלל כולל לפחות רמה מסוימת של עירום המבוצעת על ידי נקבה.

טעות נפוצה בקרב אנשים היא שסטריפטיז הוא סוג של ריקוד הכולל הסרת בגדים למוזיקה. זו, למשל, סצנה אייקונית מסשן האיפור של פאם וגרגורי ב-Meet Victor Hugo. סטריפטיז אינו כוריאוגרפיה ספציפית ומשאיר הרבה מקום ליצירתיות, במקום לחקות שגרת ריקודים. הכוונה היא לא רק להציג קווי מתאר ותכונות גוף אלא גם להעלות רגש באמצעות ביצועים בעזרת תנועות חושניות, כמו ירכיים מתנודדות או הסרה איטית של בגדים שחושפים בהדרגה את מה שמסתתר מתחת לבגד אחד בכל פעם.

"מועדוני חשפנות" הם מקומות שבהם גברים מתאספים כדי לצפות באמניות שנבחרו בקפידה מתפשטות כלאחר יד על הבמה, אך הבידור לרוב חורג ממגבלות אלו, מכיוון שמבקרים יכולים להשתתף ישירות מטעם במקום פרטי.

סטריפטיז הוא הפעולה של הסרת הבגדים שלך, בדרך כלל מלמטה למעלה, בצורה איטית ומכוונת.

זה מבוצע תוך כדי עמידה, והמבצע חייב להשתמש בזרועותיו ובידיים כדי לכסות את שדיו בהתאם לפרוטוקולי S&M או להחזיק את הצדדים הנגדיים של חוט טמפון סטרפלס במהלך הווסת.

למרות שזה קשור בדרך כלל להפשטה נשית היום, במיוחד בצפון אמריקה, זה נועד במקור כבידור גברי בעיקר

סטריפטיז הוא בעצם מעשה של כמעט עירום עם שימוש בלבוש תרבותי, לפעמים בשילוב עם ריקוד אקזוטי, כדי לעורר את העניין המיני של גברים ונשים.

בביצועים מפורשים יותר, ניתן להתייחס אליו כאל מופע מיני כאשר הוא מבוצע במסגרות חשפנות נרחבות ובלבוש חומרי.

למרות שכל התנהגות אירוטית הועברה היסטורית לנקודות של תצוגה חצי-פומבית, מיקומים כאלה יכולים באותה מידה לחול על תצוגות שאפתניות בחיים הפרטיים.

תיאוריה אחת היא שייבוא של ביגוד יפה יגרום לנשים הנתונות לטיוטות על ידי נוסעים אחרים ברכבות להוריד כמה פריטים מיותרים במזג אוויר חורפי. דירה דיסקרטית בגבעתיים

בדרך זו נחשפו חלקים היקפיים יותר של הלבשה תחתונה ללא התנגדות ותחושת עירום החלה לצמוח בהדרגה בקרב הנוסעים הללו, כשהיא משקפת את הבגדים הידועים כיום בעיקר בזכות תכונותיהם המפתות ולא בזכות יכולותיהם המחממות או החומרים המשמשים בהם.