דירה דיסקרטית בנס ציונה. תחליף טוב למלון

דירה דיסקרטית בנס ציונה. תחליף טוב למלון

יש לנו דירה דיסקרטית בנס ציונה המושלמת עבורכם. הוא ממוקם בלב העיר, באזור מאוכלס בצפיפות. לבניין מעלית וחניה. בדירה חדר שינה אחד וחדר רחצה אחד, כמו גם סלון ומטבח.

נס ציונה היא עיר ישראלית המונה כ-47,000 תושבים. הוא ממוקם במישור החוף המרכזי של ישראל, כ-30 קילומטרים מתל אביב.

נס ציונה היא עיירה קטנה כ-40 קילומטרים דרומית מזרחית לתל אביב. העיירה ממוקמת על חוף הים התיכון ומוקפת במטעי הדרים. נס ציונה מונה כ-4,000 תושבים, עם שילוב של יהודים דתיים, מוסלמים ונוצרים.

הדירה ממוקמת במרכז נס ציונה, קרוב לכל השירותים ולתחבורה ציבורית. בדירה עצמה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון עם מטבחון ופינת אוכל.

נס ציונה היא עיר במחוז המרכז בישראל. הוא ממוקם על כביש 40, כ-20 ק"מ מזרחית למרכז תל אביב ו-15 ק"מ מערבית לעיר הנמל בישראל חיפה.

האוכלוסייה הייתה 30,715 בסוף 2017.

האטרקציה המרכזית של נס ציונה היא יער גדול מעשה ידי אדם, המושך אליו מבקרים רבים מתל אביב ומחיפה. היער ניטע על ידי מהגרים יהודים ממרוקו בשנות ה-50 כדי לכסות דיונות חול ששימשו בעבר כמגרשי אימונים של חיילים בריטים במלחמת העולם השנייה.

נס ציונה היא ישוב במחוז המרכז בישראל. הוא ממוקם בערך באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, והוא חלק ממטרופולין גוש דן. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-Nes-Ziona.php

נס ציונה נוסדה בשנת 1882 על ידי אנשי היישוב הישן, בהם פליטי יפו. בשנת 1922 הפכה למועצה מקומית על ידי מיזוג עם שתי מועצות מקומיות נוספות - זכרון יעקב וראש פינה. פירוש השם נס ציונה בעברית הוא "זמן האביב".

העיירה גדלה בהתמדה מאז 1948 עם שכונות חדשות שנבנות כדי להכיל את הגידול באוכלוסייה. אחת מהשכונות החדשות הללו נקראת בית קמאי, שנמצאת על גבעה המשקיפה על אתר עתיק שבו היו בעבר מעיינות ששימשו כמרחצאות של הורדוס אנטיפס בארמון הקיץ שלו הסמוך.

יכולה להיות התשובה שלכם לחיים פרטיים יותר. זהו מקום מגורים אידיאלי אם אתם מחפשים דירה מודרנית ויוקרתית שתוכל להציע לכם את הפרטיות הרצויה.

נס ציונה היא עיירה קטנה בישראל. זו התחנה האחרונה לפני ירושלים והתחנה הראשונה אחרי תל אביב. יש בה כ-12,000 תושבים. העיירה ידועה בשטחים הירוקים ובפארקים שלה.

הדירה הדיסקרטית בנס ציונה

ממוקם בפאתי העיירה, 10 דקות ממרכזה. הדירה מרווחת וכוללת סלון, חדר שינה ומטבח עם מרפסת המשקיפה לנוף יפה.