דירה דיסקרטית בקריות. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית בקריות. החלק הצפוני של העיר

המילה דיסקרטי מוגדרת כאי מושך תשומת לב לעצמו.

דירה דיסקרטית בקרית היא מקום מושלם לזוגות שרוצים לשמור על הזוגיות הפרטית שלהם.

דירה דיסקרטית בקרית היא מקום אליו אנשים יכולים להגיע כדי לקבל את הפרטיות שלהם. זה מקום שבו הם יכולים להיות עצמם, ללא פחד משיפוטיות.

הדירות ממוקמות בדרך כלל באזור מבודד, ללא שכנים קרובים שיכולים לראות או לשמוע את הדיירים בתוך הבניין.

יש הרבה אנשים שמעדיפים להפריד בין החיים הפרטיים לחיי העבודה שלהם. הם רוצים להיות מסוגלים לחזור הביתה אחרי העבודה ולא צריכים לדאוג למשימות הקשורות לעבודה. לאנשים אלו יש דירה דיסקרטית בקרית שהם יכולים לשכור לפרק הזמן שהם צריכים.

דירה זו ממוקמת בבניין פרטי עם דייר אחד בלבד המתגורר באותה קומה עם הדירה הדיסקרטית. לדייר אין כל ידיעה על עסקיו או חייו האישיים של השוכר האחר. זה אומר שאתה יכול לבוא וללכת כרצונך מבלי לדאוג שיראה או יפריע למישהו אחר. דירה דיסקרטית בקריות

דירה זו מציעה בית הרחק מהבית, עם כל הנוחות של בית מגורים מודרני. יש מעלית והבניין ממוקם ליד שירותים רבים.

דירה זו תוכננה כדי לספק לכם את כל הנוחות שאתם צריכים, על מנת להרגיש בבית. יש בו גם מקום חניה ומעלית, כמו גם בקרבת שירותים רבים.

דירה דיסקרטית היא מקום אליו אנשים יכולים ללכת כשהם רוצים להתרחק מעיני הציבור. זה יכול להיות לחופשה, או שזה יכול להיות בגלל שהם צריכים קצת זמן לעצמם.

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי להזדקק לדירה דיסקרטית. אחת הסיבות הפופולריות ביותר היא שהם היו בחדשות והם רוצים להתרחק מעיני הציבור. לדוגמה, מי שהורשע בפשע עלול להתקשות למצוא דירה כי בעלי הדירות לא רוצים אותם כשוכרים.

דירה זו ממוקמת בקרית וניתנת להשכרה. יש בה חדר שינה, סלון, מטבח וחדר רחצה. שכר הדירה החודשי הוא $2,000.