דירה דיסקרטית בצפון. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית בצפון. חלופה טובה למלון

דירה זו ממוקמת בצפון העיר, ויש לה כניסה דיסקרטית מאוד. זוהי דירת 2 חדרי שינה עם סלון, מטבח וחדר רחצה. הסלון כולל פריסה בחלל פתוח עם טלוויזיה ושולחן אוכל. המטבח כולל את כל מכשירי החשמל כגון תנור ומדיח כלים.

חדרי השינה מרווחים עם מספיק מקום למיטה, שולחן עבודה ושידה. לאחד מחדרי השינה יש גישה למרפסת המשקיפה על החצר למטה. חדר השינה הראשי כולל גם חדר רחצה צמוד משלו הכולל אמבטיה ותא מקלחת.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום שאפשר לשהות בו כמה ימים, שבועות או חודשים. הדירה ממוקמת בלב העיר ויש בה את כל השירותים כדי שיהיה נוח לכל מי שמתארח בה. יש לו מקום חניה, מטבח מאובזר, כביסה וכל שאר השירותים. הדירה מורכבת משני חדרי שינה עם שתי מיטות כל אחד, שני חדרי רחצה עם מקלחות ואמבטיות, סלון עם פינת אוכל ופינת משרד.

זה היה בוקר יום שני טיפוסי. זה עתה התעוררתי והשמש זרחה בבהירות מבעד לחלון שלי. ירדתי למטה לאכול ארוחת בוקר ומצאתי את עצמי במטבח. בסלון ראיתי את אבא שלי יושב על הספה עם כוס קפה בידו.

"אני יוצא לעבודה, מותק," הוא אמר, "נתראה מאוחר יותר."

הנהנתי ונתתי לו נשיקה על הלחי לפני שהוא עזב. הרגשתי כל כך שמח באותו בוקר כי זה היה יומו האחרון בעבודה לפני פרישתו.

זהו סיפורה של אישה המתגוררת בדירה דיסקרטית בצפון. הגיבור, ללא שם, גר בדירה קטנה בפאתי העיר. יש לה מעט חברים וחייה מאוד בודדים. דירה דיסקרטית בצפון

היא לא מה שהיא נראית. לא מדובר רק באיך למצוא מקום מגורים בר השגה או איך למצוא דירה במחיר סביר, אלא גם בחייה של הגיבורה וכיצד היא מתמודדת עם הבדידות שלה.

חלק זה עוסק בדירה בצפון. הפסקה הראשונה היא על איך המחבר מצא את הדירה הדיסקרטית הזו, והם הולכים לדבר על מה שהם מצאו במקום הזה.

הפסקה השנייה עוסקת באופן שבו לדירה היה הרבה מקום, והיא הייתה קרובה להרבה מסעדות נהדרות. הפסקה השלישית מדברת על איך היו הרבה שירותים שהגיעו למקום הזה. זה כולל דברים כמו טלוויזיה בכבלים, אינטרנט מהיר ומערכת אזעקה. הפסקה האחרונה מדברת על איך אתה יכול לגלות מידע נוסף על ידי לחיצה על הקישור למטה לאתר שלהם.

הדירה הדיסקרטית בצפון היא פנטהאוז משופץ לאחרונה בעיצוב מודרני, מלוטש ומינימליסטי.

בדירה סלון גדול עם אח נעימה, פינת אוכל ומטבח פתוח. חדר השינה הראשי כולל מיטת קינג סייז, חדר ארונות וחדר רחצה צמוד. בחדר השינה השני יש שתי מיטות יחיד וחדר רחצה משלו גם כן.

הדירה כוללת תקרות גבוהות עם שפע של אור טבעי הנכנס מהחלונות הגדולים מכל צידי הפנטהאוז. יש גם שתי מרפסות עם נוף מדהים של העיר למטה.