דירה דיסקרטית בעפולה. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית בעפולה. תחליף ראוי למלון

דירה זו ממוקמת במרכז עפולה, והיא דיסקרטית. יש לו נוף יפה ויש הרבה מסעדות בקרבת מקום.

הדירה נמצאת בקומה השנייה, מה שאומר שתהיה לך נוף יפה מהחלון שלך. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-Afula.php

עפולה היא עיר בצפון הארץ. הוא ממוקם כשני קילומטרים מגבול לבנון, וכקילומטר אחד מגבול סוריה. אוכלוסיית עפולה היא ברובה ערבית-ישראלית נוצרית.

הדירה נמצאת בקומה השנייה בבניין בן ארבע קומות. הוא ממוקם באזור מגורים ויש לו כניסה פרטית. בדירה שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה ומטבח. הסלון מרווח ומואר.

הדירה קרובה לתחנת האוטובוס הנוסע לתל אביב, הרחוב הראשי של עפולה, ולתחנת הרכבת.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם כ-60 ק"מ צפונית לתל אביב ו-45 ק"מ דרומית לחיפה.

בעיר מתגוררים כ-50,000 תושבים.

עפולה הוזכרה ברישומים עתיקים כאחת הערים הכנעניות שנכבשו על ידי בני ישראל תחת יהושע בן נון והוקצתה לשבט אשר (יהושע יט, כב). העיירה מוזכרת במהלך מלחמות המכבים כאחד ממבצרי המלך יונתן (מק' א' 11:62) וייתכן שהייתה שם המלכה אלכסנדרה, אלמנתו של אלכסנדר ינאי, נצורה על ידי שמעון בן קוסיבה (מק' ב' 14:27). העיר נכבשה מאוחר יותר על ידי המלך הורדוס שפיתח אותה למרכז מסחרי מרכזי עם תיאטרון ומקדש. עפולה שימשה כמרכז אזורי חשוב לאורך העת העתיקה, בעיקר בתקופת הרומאים שבה הפכה לתחנה חשובה בנתיב סחר בינלאומי בין

עפולה היא עיר בצפון הארץ, כ-30 ק"מ מחיפה ו-100 ק"מ מתל אביב.

דירה זו ממוקמת באחת השכונות הפופולריות ביותר בעפולה, קרוב למרכז העיר ולכל השירותים. יש לו מיקום מעולה עם נוף יפה של העיר. יש הרבה מסעדות וסופרמרקטים בקרבת מקום, כמו גם תחבורה ציבורית כדי להביא אותך לאן שאתה צריך ללכת.

עפולה היא עיר בצפון הארץ. היא ממוקמת כ-20 קילומטרים דרומית לגבול לבנון ואוכלוסייתה מונה למעלה מ-100,000 איש. העיר היא גם בירת חבל עפולה.

בעיר ישנה עיר עתיקה המכילה מבנים היסטוריים רבים מהתקופה העות'מאנית, וכן מספר מרכזי קניות מודרניים ובנייני משרדים.