דירה דיסקרטית בנתניה. ללא מתווך

דירה דיסקרטית בנתניה. ללא מתווך

נתניה היא עיר בצפון ישראל, קרובה לגבול לבנון. מתגוררים בה כ-150,000 איש ומהווה את המרכז הכלכלי של אזור השרון. נתניה ידועה בחופים היפים ובטיילות שלה.

הביקוש לדירות דיסקרטיות בנתניה נמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות בשל קרבתה לביירות ולערים נוספות בלבנון.

בשל הביקוש הרב לנכס מסוג זה, ישנן חברות רבות שנוצרו כדי לענות על צורך זה. חברות אלו מציעות מגוון נכסים, לרבות דירות ובתים.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים מעדיפים לשכור דירה בדיסקרטיות. אחת הסיבות העיקריות היא שהם רוצים פרטיות ולא רוצים שבעל הבית או השכנים שלהם ידעו על סידור המגורים שלהם. סיבה נוספת היא שהם לא רוצים את האחריות של בעלות על בית וטיפול בבעיות תיקונים או תחזוקה.

דירה זו ממוקמת בנתניה, ישראל. זוהי דירת חדר שינה אחד המציעה הרבה פרטיות ונוחות. יש לו כניסה פרטית וחניה, כמו גם מרפסת גדולה עם נוף יפה של העיר והים.

הדירה מרוהטת במלואה, עם ריהוט ומוצרי חשמל מודרניים. יש גם מכונת כביסה, מדיח כלים, מיזוג אוויר וטלוויזיה בכבלים.

הדירה ממוקמת בשכונה שקטה, רק חמש דקות הליכה מחוף הים. הוא גם קרוב למגוון חנויות, בתי קפה ומסעדות.

דירה זו מושלמת למי שמחפש מקום לינה אקסקלוסיבי בנתניה.

הדירה עוצבה תוך מחשבה על פרטיות וכוללת כניסה המובילה ישירות לסלון. בסלון יש ספה הנפתחת למיטה זוגית, מושלמת למי שרוצה קצת פרטיות במהלך שהותם.

דירה דיסקרטית בנתניה היא אופציה טובה למי שרוצה להתרחק מהמולת העיר. הדירות ממוקמות בשכונה שקטה, המושלמת למי שרוצה ליהנות מהשקט והשלווה.

נתניה היא עיר בישראל. זוהי עיר חוף המונה כ-190,000 תושבים. נתניה הייתה אתר פיתוח תעשייתי וכלכלי מרכזי במדינה. דירה דיסקרטית בנתניה

לא קל למצוא

, אבל אתה יכול להשתמש באתר שלנו כדי למצוא אחת.