דירה דיסקרטית ברחובות. השכרה לטווח קצר

דירה דיסקרטית ברחובות. השכרה לטווח קצר

הדירה ממוקמת בבניין מגורים, האזור מונגש היטב בתחבורה ציבורית ויש שפע של חנויות ומסעדות בקרבת מקום. דירה דיסקרטית ברחובות

רחובות היא עיר בצמיחה מהירה שיש בה אטרקציות רבות. זה גם מקום נהדר לחיות בו כי יש לו איכות חיים מצוינת.

אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית ברחובות, כדאי שתשקלו את הרישום הזה. הוא ממוקם בלב העיר ויש לו הרבה מה להציע. הבניין בטוח מאוד ויש לו מוסך חניה משלו, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי המכונית שלך.

דירות דיסקרטיות הן פתרון מצוין לאנשים שצריכים לגור במקום סודי. הם לא מיועדים רק לסלבריטאים או לאנשים עם סודות, אלא לכל מי שצריך לשמור על פרטיות חייו הפרטיים.

הדירה מוצעת למכירה וכוללת חדר שינה, חדר רחצה, מטבח וסלון. הוא כולל גם מקום חניה ומחסן במרתף. הדירה פנויה מיידית.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית להשכרה ברחובות.

הדירה ממוקמת בבניין מגורים עם שמירה 24 שעות וחניה. היא מציעה כניסה פרטית, תקרות גבוהות ומטבח פתוח. בדירה יש גם שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומרפסת עם נוף לגן.

היא רעיון טוב לאנשים שרוצים לחיות חיים בפרופיל נמוך. זה יכול להיות עבור כל אחד, כמו סלבריטאים, אנשי עסקים, דיפלומטים וכדומה.

רחובות היא אחת הערים היפות בישראל. יש בו הרבה ירוק והוא מוקף בגבעות. זה גם ביתו של מכון ויצמן למדע שבו עובדים כמה מהמדענים המובילים בעולם.

הדירה ממוקמת ברחובות, ישראל. זוהי דירת חדר שינה אחד עם מרפסת פרטית ומקום חניה. דירה זו כוללת את כל השירותים שאתה צריך כדי לחיות בנוחות. ישנם שירותים רבים ברחבי האזור והוא קרוב למרכזי קניות רבים.

רחובות, ישראל היא עיר במחוז המרכז בישראל וחלק ממטרופולין תל אביב, המונה 176,000 תושבים. משמעות השם רחובות היא בעברית "רחבה" או "רחבה" ומתייחסת לכך שהיא נבנתה על אתר עתיק עם שטחים פתוחים רחבים בין בתיו.