דירה דיסקרטית בקריות. כללי הזמנה

דירה דיסקרטית בקריות. כללי הזמנה

בקריית יש לנו דירה דיסקרטית להשכרה. הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין מגורים. יש בה שני חדרי שינה, סלון, חדר אוכל ומטבח. הדירה מרוהטת וכוללת את כל השירותים הדרושים: מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים ומרפסת עם ריהוט גן. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-Kiryat.php

הנכס ממוקם במרכז שכונת קריית חיים על גבול מחוז תל אביב. יש לו גישה מצוינת לתחבורה ציבורית, בקרבת מקום להרבה חנויות ומסעדות, כמו גם קרוב לפארקים ושטחים ירוקים.

דירה זו ממוקמת בקרית ובעלת כניסה דיסקרטית. דירה זו מושלמת עבור מי שצריך את הפרטיות שלו.

דירה זו ממוקמת בקרית ובעלת כניסה דיסקרטית. דירה זו מושלמת עבור מי שצריך את הפרטיות שלו.

דירה דיסקרטית בקרית היא הפתרון המושלם למי שרוצה לשמור על הפרטיות שלו. הסיבה לכך היא שהוא ממוקם בשכונת מגורים שאינה מאוכלסת.

בדירה זו יש את כל השירותים שצריך והשכר דירה כולל חשמל, מים וטלוויזיה בכבלים.

כאדם המתגורר בעיר, ייתכן שתיאלץ להתמודד עם רעש ותנועה. אלה לא רק מעצבנים אלא גם יכולים להזיק לבריאות שלך. יש צורך במקום בו תוכלו לחיות ללא הטרדות של חיי העיר.

יש אנשים שמתקשים למצוא דירה בקרית דיסקרטית ושקטה. הם צריכים לחיות במקומות רועשים כי הם לא יכולים להרשות זאת לעצמם. מאמר זה ידון בכמה מהאפשרויות הטובות ביותר לדירות דיסקרטיות בקרית הזמינות בטווחי מחירים שונים ומציעות שירותים שונים כגון בידוד אקוסטי, אבטחה וכו'.

דירה דיסקרטית בקרית היא הפתרון המושלם לאנשים שזקוקים למקום לינה לתקופה קצרה. דירות אלו מושכרות בדרך כלל על ידי תיירים שרוצים לחקור את ירושלים, תל אביב וערים אחרות בישראל.

השירותים המוצעים על ידי דירות אלו משתנים מדירה אחת לאחרת. חלקם מציעים חניה חינם ואינטרנט אלחוטי, בעוד שאחרים מספקים שירותי כביסה ומתקני מטבח.

הדירה ממוקמת בבניין מגורים, עם כניסה פרטית ומעלית.

דירה זו ממוקמת בקרית, קרוב למרכז תל אביב. לדירה כניסה פרטית ומעלית.