דירה דיסקרטית בנהריה. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בנהריה. ייעוץ נדל"ן

דירה דיסקרטית בנהריה היא מקום מושלם למי שצריך לשמור על מיקומו בסוד. דירות אלו הן לרוב קטנות, אך הן מציעות את כל הפרטיות הדרושה להן ועדיין יש בהן את כל השירותים של דירה רגילה.

דירות דיסקרטיות מושלמות עבור אנשים שרוצים להישאר מוסתרים מעיני הציבור, וניתן למצוא אותן במקומות רבים ושונים ברחבי העולם.

"אם אתם מחפשים מקום לגור בנהריה, אז זהו. דירה זו ממוקמת על חוף הים ויש לה מרפסת עם נוף מדהים לים התיכון. דירה זו מרוהטת ומוכנה להשכרה".

הדירה הדיסקרטית בנהריה תהיה מצוינת למי שרוצה לגור ממש על החוף. יש בו את כל השירותים שאתה צריך, כמו מרפסת ורהיטים, מה שהופך אותו למושלם עבור מישהו שרוצה לצאת במהירות.

נהריה היא עיר בצפון ישראל, על חוף הים התיכון. הוא ידוע בחיי הלילה והחופים שלו. נהריה מונה כ-50,000 תושבים.

היא המקום המושלם לגור בו אם אתם מחפשים דירה עם פרטיות.

הדירה ממוקמת באזור מגורים בנהריה, קרוב לים ולמרכז העיר. הוא נמצא כ-10 דקות הליכה מחוף הים וקרוב למסעדות, בתי קפה, חנויות וסופרמרקטים.

יש בה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון עם מטבח פתוח ומרפסת. יש גם מקום חניה זמין לאורחים.

מדובר בדירה קטנה מאוד, כך שניתן לשכור אותה כדירה דיסקרטית. יש בו חדר שינה וחדר רחצה, והוא ממוקם במרכז נהריה.

נהריה היא עיר בצפון ישראל, השוכנת לחוף הים התיכון. נהריה היא העיר המעורבת הגדולה בישראל, עם אוכלוסייה של כ-55,000 תושבים. היא גם אחת הערים המגוונות ביותר מבחינה תרבותית בישראל.

הדירה ממוקמת בקומה הראשונה של בניין דירות שיש בו מאבטח 24 שעות ביממה. לבניין שתי מעליות ושני גרמי מדרגות והוא ממוקם בסמוך למרכזים מסחריים ולנתיבי תחבורה ציבורית הנגישים בקלות מכל מקום בנהריה. https://meetrebeccaneal.com/regions/Discreet-apartments-in-Nahariya.php