דירה דיסקרטית בירושלים. עצת מומחה

דירה דיסקרטית בירושלים. עצת מומחה

דירה זו היא דוגמה מדהימה לארכיטקטורה האקלקטית של ירושלים. הוא נבנה באמצע שנות ה-1900 ושופץ כדי להציע שירותים מודרניים תוך שמירה על הקסם ההיסטורי שלו.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין עם מעלית ומורכבת משלושה חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון ומטבח. חדר השינה הראשי כולל חדר רחצה צמוד עם מקלחת, אמבטיה וכיור כפול. שני חדרי השינה האחרים חולקים את חדר הרחצה השני הכולל גם מקלחת, אמבטיה וכיור כפול.

הסלון כולל שני חלונות גדולים המספקים שפע של אור טבעי וכן גישה למרפסת עם נוף לעיר העתיקה של ירושלים.

המטבח כולל את כל מכשירי הנירוסטה, כולל יחידת תנור/כיריים משולבת, כמו גם מקום אחסון בשפע לפריטי מזון כגון צנצנות או פחיות.

דירה זו דיסקרטית ופרטית. הדירה ממוקמת באזור מגורים, קרוב למרכז העיר. יש לו מרפסת, גינה וחניה.

מחיר דירה זו הוא 1,600 דולר לחודש.

הדירה ממוקמת בלב ירושלים, עיר שופעת היסטוריה ותרבות. הוא נמצא במרחק הליכה קצר מהעיר העתיקה, שבה נמצאים כמה מהאתרים הקדושים ביותר ביהדות כולה.

דירה זו תוכננה כדי להציע לכם חוויה אינטימית של המורשת העשירה והתרבות המודרנית של ירושלים. הבניין שוחזר ושופץ תוך הקפדה על פרטים וטעם מעודן.

דירה דיסקרטית זו ממוקמת בירושלים, ישראל. יש בו שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. הסלון מרווח והמטבח מאובזר במכשירי חשמל חדישים.

דירה זו היא מקום דיסקרטי, מבודד ופרטי בלב ירושלים. הדירה ממוקמת בקומה העליונה של בניין באזור מגורים. הוא תוכנן כדי להציע שלווה ושלווה לאורחיו. דירה זו מציעה את כל הנוחות של הבית עם כל השירותים הדרושים.

דירה דיסקרטית בירושלים היא מקום בו תוכלו למצוא שקט, נוחות וביטחון.

דירה דיסקרטית בירושלים היא מקום בו תוכלו למצוא שקט, נוחות וביטחון. הוא תוכנן כדי להציע את כל השירותים של מלון יוקרתי עם הפרטיות של הבית שלך.

דירה דיסקרטית בירושלים

מציעה חוויה אקסקלוסיבית ויוקרתית למי שמחפש פרטיות ונוחות בביקור בארץ הקודש.