דירה דיסקרטית בנס ציונה. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית בנס ציונה. החלק הצפוני של העיר

נס ציונה היא עיירה חקלאית קטנה הממוקמת במרכז הארץ. זוהי עיר שקטה וידידותית למשפחות עם הרבה שירותים נהדרים, כמו מרכזי קניות, בתי ספר, פארקים ומתקנים חברתיים אחרים.

הדירות ממוקמות בפאתי העיר, מה שנותן להן תחושה מאוד דיסקרטית. המתחם מציע דירות מרווחות רבות עם מרפסות וטרסות המשקיפות לגנים ירוקים.

הדירה ממוקמת בעיר נס ציונה הממוקמת כ-20 ק"מ מתל אביב. זהו מיקום אידיאלי למי שרוצה לשלב אורח חיים נינוח עם ההתרגשות שבקרבה לתל אביב.

הדירה עצמה בשטח כולל של 120 מ"ר והיא מורכבת משני חדרי שינה, מטבח פתוח, סלון ושני חדרי רחצה. ישנו גם חדר גדול נוסף שיכול לשמש כמשרד או שטח אחסון.

נס ציונה היא עיירה קטנה בישראל הסמוכה לים התיכון. אוכלוסיית נס ציונה מונה בסביבות 5000 איש ושיעור הפשיעה בה נמוך מאוד. בעיירה יש גם אזור תעשייה המספק מקומות עבודה לאנשים רבים באזור.

הדירות הדיסקרטיות בנס ציונה ממוקמות בפאתי העיר, קרוב לאזור התעשייה שלה. הם מיועדים למי שרוצה לשמור על הפרטיות שלהם, אבל עדיין להיות קרוב מספיק לעבודה ולשירותים אחרים.

זוהי דירה דיסקרטית עם כל השירותים הדרושים לשהייה נוחה. הדירה מאובזרת בריהוט, מכשירי חשמל ומצעים. אתה יכול ליהנות מהפרטיות שלך במרחב הזה ולהתרחק מהמולת החיים בעיר.

בדירה חדר שינה, סלון, חדר רחצה ומטבח וכן מרפסת המשקיפה אל אזור ירוק פתוח בו תוכלו להירגע או לשאוף את האוויר הצח. דירה דיסקרטית בנס ציונה

הדירה ממוקמת במרכז נס ציונה, ישוב קטן במרכז הארץ. הבניין תוכנן ונבנה מתוך מחשבה על שיקול דעת. הדירה נמצאת בקומה הראשונה ונגישה באמצעות גרם מדרגות פרטי.

הדירה מציעה סלון מרווח עם מטבח מאובזר, שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומרפסת חיצונית המשקיפה לגן.

ניתן להשכרה דירות דיסקרטיות בנס ציונה. הם ממוקמים בבניין עם הרבה פרטיות ואבטחה.